Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Sosnowiec
Katowice
Warszawa
Wrocław
Gdańsk
Kraków
Gliwice
Częstochowa
Poznań
Łódź
Faktura VAT

David Moritz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/573 opinie
Dla użytkownika David Moritz

O mnie

Cześć,

jestem osobą dwujęzyczną (urodzony, wychowany i wykształcony w UK, aktualnie mieszkający w Polsce). Nauczanie języka jest jedną z moich pasji, tuż przy podróżowaniu, motoryzacji, nowych technologiach oraz ekonomii.

Oferuję naukę języka angielskiego od zupełnych podstaw po najbardziej zaawansowane poziomy. Moim zadaniem i celem, oprócz samego przekazania wiedzy, jest zmotywowanie mojego podopiecznego, pokazanie mu piękna i zalet płynnego posługiwania się językiem. Jako egzaminator na brytyjskich egzaminach językowych chętnie przygotuję Cię do każdego z nich (FCE, CAE, CPE, IELTS etc.).

Również zaproponuję Tobie przygotowania do polskiej matury na poziomie rozszerzonym oraz podstawowym.

W przypadku pytań, w celu umówienia się na lekcje proszę pisać lub dzwonić.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 73
avatar
Krzysiek K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2024

Przed poznaniem Davida mój angielski przez lata utknął gdzieś pomiędzy B1/B2. Dosłownie kopiowałem moją składnię z polskiego na angielski, co David wychwycił już na pierwszym spotkaniu. Na ten moment jestem po prawie roku zajęć z Davidem i już dwukrotnie klienci w pracy pytali się mnie czy przypadkiem nie mieszkałem w UK xD Pomijając to jak David wypracował mój angielski do zaawansowanego i komfortowego poziomu również jestem mu wdzięczny za to że zmusił mnie do istotnego kroku w pracy nad językiem czyli czytania książek w oryginale. Polecam szczególnie tym którzy nie mieli przyjemności uczyć się z nativem, dla mnie game changer.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2024

Po latach prób podciągnięcia mojego języka (choćby do poziomu B2) trafiłam na Davida. I mogę mieć tylko do siebie pretensje, że nie zdecydowałam się na native speakera, a Davida w szczególności, wcześniej. David naprawił moje złe nawyki, również w wymowie (tutaj 'podziękowania' dla nauczycieli z technikum), a następnie pozwolił mi otworzyć się w mówieniu. Przez pierwsze tygodnie 'ciągnął mnie za język', żebym próbowała, żebym coś złożyła. Teraz, po ponad pół roku, sama chętnie szukam kontaktu z angielskim. Ponad ten cały profesjonalizmy jest to bardzo miły facet. Polecam.

avatar
Tomasz K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2024

Trafiłem do Davida z bardzo słabym B1. Moim celem było jak najszybsze poprawienie języka do poziomu przynajmniej B2+/C1. David, już po kilkunastu minutach pierwszego spotkania, bardzo celnie wyliczył i wypunktował wszystkie moje braki. Przygotował dla mnie plan działania i... udało się. Po prawie roku czasu dostałem upragniony awans na scrum mastera, gdzie taki poziom był obowiązkowy. Po zajęciach z Davidem jestem w szoku jakiego przestarzałego i niepraktycznego języka uczy się nas w szkole. David często zwracał uwagę, aby nie mówić w ten czy inny sposób, bo to jest 'książkowe', a nie 'życiowe'. Motywuje, wspiera, daje porady. Dla mnie osobiście David wskoczył na pozycję najlepszego nauczyciela w moim życiu.

avatar
Martuśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2024

I have taken classes for one year with David and I'm amazed by how my English level has been increased. Right now I can communicate perfectly in English and it has increased my quality of life and work in IT. David adapts his teaching style to what you actually want to achieve. I started with nothing and now I do feel more than comfortable using the language. Conclusion: a personal approach where results will be achieved!

avatar
Kasia S
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2024

Współpracuję z Davidem już od kilku lat. Zaczęłam od zera. David w mniej niż rok czasu sprawił, że mogłam wyrażać siebie w komunikatywnym stopniu w różnych dziedzinach, zarówno w pracy oraz na wakacjach. Aktualnie jestem po zdaniu egzaminu CAE i regularną pracą utrzymujemy mój poziom. Nie mogłam lepiej trafić. Profesjonalista, a zarazem bardzo wyrozumiały nauczyciel. Piękny, bardzo wyspiarski akcent.

avatar
Joanna M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2024

Jako studentka filologii angielskiej z doświadczeniem z wieloma wykładowcami/lektorami języka angielskiego miałam określone oczekiwania wobec mojego native speakera. David nie tylko je spełnij, ale również w wielu aspektach je przekroczył. Cudowny akcent, bardzo profesjonalne podejście, duża doza humoru i uśmiechu, doświadczenie. Aktywność Davida podczas zajęć jest warta podkreślenia, nie pozwala się nudzić. Bardzo spodobało mi się jego podejście 'na egzaminie powiesz 'tak', ale już na ulicy 'tak'', czym często zaskakiwałam później wykładowców na moim uniwersytecie. Szczerze polecam i życzę sobie spotykać więcej takich nauczycieli w moim życiu.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2024

Bardzo rzetelny nauczyciel z podejściem i zaangażowaniem. Zawsze przygotowany z szerokimi horyzontami. Zwraca uwagę nawet na detale. Wyjątkowo sumienny, a dodatkowo sympatyczny człowiek. Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła kontynuować wraz z nim naukę.

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2024

Tak jak mi polecono Davida, tak i ja z przyjemnością i bez wahania go polecam. Byłem pod ścianą, 6 miesięcy na zdanie IELTS z wynikiem minimum 7.0 zaczynając od marnego B1/2. I udało się - w speakingu nawet na 8.0. Człowiek cudotwórca.

avatar
Aneta K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2023

Mój pierwszy kontakt z Davidem miał miejsce podczas wykładu dla mojej grupy. Już po pierwszych zajęciach byliśmy zachwyceni. Zdecydowałam się współpracować z Davidem indywidualnie, wtedy jeszcze na poziomie B1/2. Po pierwszych kilku zajęciach czułam się jak po maratonie. David wrzucił mnie prosto do brytyjskiej rzeczywistości jednocześnie umiejętnie wskazując mi gdzie mam iść. Aktualnie widuję się z Davidem raz na tydzień lub dwa, głównie dla podtrzymania języka. Poleciłam rodzinie i przyjaciołom, polecam każdemu. Aneta.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2023

Polecam Davida jako nauczyciela i jako człowieka. Zaczęłam lekcje z Davidem na poziomie B, a skończyłam z poziomem C. David najpierw pomógł mi w pokonaniu bariery językowej, później przygotowywał mnie do egzaminu IELTS, który zdałam na wystarczającą ilość punktów, aby dostać się na na studia w Wielkiej Brytanii na kierunek Angielski i Literatura. David zawsze był bardzo wyrozumiały i dostosowywał się do moich próśb i potrzeb, nigdy nie krytykował i nie dał mi odczuć, że coś jest nie tak. Bardzo polecam lekcje z Davidem!

avatar
Anna O
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2023

Pierwszy raz w życiu trafiłam na taką wysoką jakość w nauczaniu. Przystąpiłam do zajęć z Davidem ze słabym B1. Moim celem było zdanie FCE w ciągu 10-12 miesięcy. Po 8 miesiącach pracy z Davidem podeszłam do FCE - zdałam na ocenę 'A' dzięki czemu automatycznie otrzymałam CAE. Rok lub dwa lata temu nawet nie myślałam, że kiedykolwiek będzie to dla mnie możliwe. David wsparł mnie swoją bardzo szeroką wiedzą w zakresie języka oraz samego egzaminu. Dziękuję i bardzo polecam Davida każdemu, kto, tak jak ja, przez całe życie szukał właśnie 'tego' nauczyciela.

avatar
Marta B
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2023

Zostałam wysłana przez szkołę dla której pracuję do Davida na kurs doszkalający. Przyznam, że byłam sceptycznie nastawiona do całego pomysłu, ponieważ od wielu lat jestem nauczycielką angielskiego z certyfikatem C2. Piszę tę opinię, bo chcę przyznać jak bardzo się myliłam. Wielkie słowa uznania dla Davida, jego profesjonalizmu i poziomu nauczania jaki oferuje. Na pierwszych zajęciach siedziałam oniemiała słuchając języka jakiego używa David. W konsekwencji mój mąż i córka również zostali uczniami Davida.
Polecam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

David jako jedyny nauczyciel w moim życiu (a było ich wielu) pomógł mi zrozumieć i zacząć używać w mowie oraz piśmie konstrukcji, których przez lata nie mogłam zrozumieć. Okresy warunkowe, przedimki a/the oraz czasy Perfect. Kilkanaście miesięcy temu była to dla mnie czarna magia. Aktualnie, sama wychwytuję błędy moich koleżanek w pracy.
Powyższe świadczy o jakości jaka David oferuje podczas zajęć. Polecam w 100%.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2023

Mam zajęcia z Davidem już od prawie 3 lat. I wiem, że nie mogłam lepiej trafić. Nareszcie trafiłam na kogoś kto sprawił, że bez problemu używam okresów warunkowych w mowie oraz śmiało posługuję się phrasal verbs (przez ponad 10 lat nikt nie mógł mi tego przystępnie wyjaśnić). Piękny, wyraźny, brytyjski akcent. Nie byłam łatwym przypadkiem na początku naszej współpracy, byłam bardzo nieśmiała w używaniu angielskiego i czułam blokadę. Aktualnie tylko się uśmiecham na to wspomnienie. Mój klient po kilku miesiącach braku kontaktu był w szoku, że rozmawia z tą samą osobą. Profesjonalny nauczyciel i bardzo pozytywny, uśmiechnięty człowiek.

avatar
Piotr Jack
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2023

Chciałbym wyrazić moją bardzo pozytywną opinię na temat zajęć z nauki języka angielskiego z Davidem. Było to moje pierwsze doświadczenie z native speakerem, a jakże pozytywne - David wzbogaca zajęcia o autentyczne wyrażenia, kolokacje i idiomatykę.
Mimo mojego trudnego przypadku (jestem osobą bardzo introwertyczną, pracownikiem branży FinTech) Davidowi zawsze udaje się wyzwolić ze mnie maksymalne możliwości, zachęcając mnie do mówienia i aktywnego udziału w zajęciach. Jest on bardzo cierpliwym nauczycielem, który zawsze wyjaśnia tematy w prosty i zrozumiały sposób, zwracając uwagę na moje indywidualne potrzeby. Jestem pozytywnie zaskoczony znajomością przez Davida tematów z szerokiego spektrum włączając w to moją branżę.
Podczas zajęć, David zapewnił mi mnóstwo różnorodnych zadań, które pomagają mi w nauce języka angielskiego.
Jestem bardzo zadowolony z postępów, jakie dokonałem na zajęciach z Davidem. Czuję się nareszcie otwarty i śmiały w rozmowach z innymi. Z całą pewnością mogę polecić go jako nauczyciela języka angielskiego, który dostarczy Wam mnóstwa wiedzy i umiejętności językowych, a jednocześnie zrobi to w sposób bardzo przyjazny i pozytywny.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2023

Najlepiej o jakości zajęć z Davidem może świadczyć fakt, że do momentu poznania Davida zmieniałam nauczycieli co roku. Ot, dla spróbowania czegoś nowego. A z Davidem uczę się od 3 lat :D Uzależniający! Piękny, soczysty, brytyjski akcent. Profesjonalizm. Wychwytuje moje błędy. Wymaga, ale jednocześnie przymyka oko na, jak sam mówi, ‚błędy z brytyjskich ulic’. Nie wiem, czy to nauka z native speakerem robi taką różnicę, czy fakt, że David jest świetnym nauczycielem. Ja jestem szczęśliwa mogąc rozwijać swój język pod jego opieką. Polecam!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2023

Przekonana rekomendacją mojej koleżanki oraz opiniami w internecie również ja zostałam podopieczną Davida. Pomijam już pełen profesjonalizm, umiejętności językowe i dydaktyczne po stronie Davida, gdyż jest to oczywiste i widoczne już po pierwszych zajęciach. To co wywarło na mnie wielkie wrażenie to inteligencja i fakt z jaką łatwością David odnajduje się w różnych tematach. Jestem na poziomie B2/C1, od początku chciałam utrzymać ten poziom i podszlifować pewne braki. Po ponad 2 latach z Davidem jestem bardziej niż szczęśliwa z osiągniętego rezultatu. Mimo, że omawialiśmy tematy z branży łączącej IT, medycynę i prawo David przygotowywał wszystko pod moje oczekiwania. Dla mnie jest to jeden z tych profesjonalistów, których spotkałam w życiu i których zawsze będę polecać. Paulina.

avatar
Magda T.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2023

As someone who needed to improve their English skills for work in the medical field, I can confidently say that private English classes with David have been an absolute game changer for me.
Firstly, having one-on-one sessions with such a qualified English teacher meant that the classes were tailored to my specific needs and goals. I was able to focus on medical vocabulary, idioms and expressions that are commonly used in the healthcare industry, as well as improving my listening and speaking skills. This targeted approach allowed me to see significant improvement in a relatively short amount of time.
Secondly, the flexibility of private classes was a huge advantage. I was able to schedule classes at a time that worked for me, which was especially important given my busy work schedule. I also appreciated being able to choose the frequency and duration of my classes, which gave me a level of control over my learning that I wouldn't have had in a traditional classroom setting.
Finally, the support and encouragement from David was invaluable. I was initially nervous about speaking in English, but Dave was patient and understanding, which made me feel more confident and motivated to keep practicing.
Overall, I highly recommend these private English classes for anyone looking to improve their language skills, especially in a specific field like healthcare. The tailored approach, flexibility, and personalized support make it an excellent investment in a career development.

avatar
Rafal 83
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2023

I can only highly recommend David as the best native speaker! His command of the language is impeccable and his teaching style is engaging and dynamic. He truly understands how to make the material come alive for his students and make learning the language fun and enjoyable. He is able to adapt to the needs of his students and provide individualized attention when necessary. His lessons are always well-prepared and thoughtfully planned. He is not only a great teacher, but also a great mentor and friend. I am so grateful to have had the opportunity to study with him and I know that I have grown so much as a language learner because of his guidance.
More than a year ago I was stuck at B1+. Now I’m right about to step into C1+.
Once again - highly recommend.

avatar
Wojciech Ś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2023

Trzy razy podchodziłem do egzaminu CPE. Za każdym razem z innym nauczycielem. Za kazdym razem pudło.
Ostatecznie trafiłem na Davida (z polecenia kolegi z pracy). Po 3-4 spotkaniach wiedziałem, że to jest to. Po tych kilku spotkaniach miałem więcej informacji i szczegółów dotyczących zdania egzaminu niż przez wszystkie poprzednie zajęcia.
David jest nauczycielem z wielką pasją i energią.
CPE zdany na B, po pół roku z Davidem.
Polecam.

avatar
Darek M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2022

Ja oraz mój brat współpracujemy z Davidem już od wielu lat. Chciałbym podkreślić, że to co szczególnie zrobiło na mnie wrażenie to fakt jak David skutecznie dopasował metody nauki/zajęć do dwóch różnych osobowości. Ja, ekstrawertyk, na poziomie C2, manager w świecie finansów. Potrzebowałem spotkań z Davidem, aby nie stracić języka. David dopasowuje tematy zajęć pod moje zainteresowania i potrzeby. Wciąż, zaskakująco, odkrywam coś nowego w języku angielskim. Mój brat, introwertyk, zaczynał od A1/2, informatyk. Już po półtora roku zdał egzaminy językowe na poziomie C1. Radzi sobie bardzo dobrze, jest nareszcie otwarty do innych.
Polecam. Polecam ze spokojnym sumieniem.

avatar
Kamil Sz.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2022

Pan Moritz to naprawdę świetny nauczyciel. Pomógł mi poczuć się pewnie przy korzystaniu z angielskiego i przełamać barierę językową. Przygotowywałem się wraz z nim do egzaminu CAE C1 (który zdałem z oceną A) i muszę przyznać, że jego ekspertyza i pomoc były naprawdę bezcenne. Jeśli szukacie profesjonalisty z dużym doświadczeniem, który naprawdę pomoże Wam podnieść kompetencje językowe, zajęcia z Panem Moritzem są strzałem w dziesiątkę.

avatar
Anka Wl.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2022

Najlepszą recenzją dla zajęć z Davidem jest sytuacja, gdy moja mama weszła podczas rozmowy z Davidem do mojego pokoju zdziwiona oznajmiając „Ja myślałam dziecko, że ty do radia mówisz” xD Uzależniający i faktycznie bardzo radiowy głos Davida. Piękny brytyjski akcent. Interesujące zajęcia i dostosowanie pracy nad moim angielskim pod mój poziom. To wszystko sprawia, że chętnie polecam spotkania z Davidem każdemu.

avatar
Dorota B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2022

Pan David dokonał niemożliwego czym jest przygotowanie mojego brata (kompletne beztalencie językowe) do egzaminu OET. Brat zdał z bardzo dobrym wynikiem.
Dziękuję i polecam.

avatar
Andrzej Wk.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2022

Jako osoba po trzydziestce miałem już duże doświadczenie z różnymi nauczycielami począwszy od nieogarniętych i nieodpowiedzialnych studentów, przez starszych nauczycieli z metodami książkowymi po osoby, którym się wydawało, że po kilku latach w USA mogą uznawać się za native speakerów.
Jednak kolejny raz widząc potrzebę poznania angielskiego do wysokiego poziomu, aby rozwijać się w mojej branży (IT) postanowiłem popytać kolegów o rekomendacje i tak trafiłem na Davida.
Żałuję jednego… że nie trafiłem do niego 10 lat temu, co zaoszczędziłoby mi czasu, pieniędzy i nerwów.
Już na pierwszym spotkaniu byłem pod wrażeniem jak w kilka minut David oszacował jakość mojego anielskiego i wiedział co mamy z tym zrobić.
Przez ponad 2 lata nauki z Davidem, gdzie wskazywał na to co mamy do poprawy, gdzie mnie motywował do dalszej pracy, gdzie finalnie zdałem egzamin CPE i osiągnąłem poziom C2.
Jak nigdy nie zdarza mi się pisać opinii, tak teraz polecam z całego serca.

avatar
Karol Sz.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2022

I have learned so much in my classes with David. He paces the class just right so you feel challenged but not overwhelmed. So many other classes you just read from a text book but in his classes David asks questions and gets the student to respond which is both fun and promotes faster learning. He is patient and eager to help. He is the only one, in my entire life, who's been able to get me from poor B1 into C1/2. I’m thrilled to have found his class!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2022

The best teacher I've ever had!!!

avatar
Michalina F-P.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2022

David wyprowadził mnie mnie z 'kali jeść, kali pić', na bardzo dobry, więcej niż komunikatywny poziom w mniej niż rok. Dostałam dzięki temu awans w branży IT, gdzie moi przełożeni sami zwrócili uwagę na zdecydowaną poprawę. Dziękuję David!

avatar
Iwona72
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2022

Właśnie takiego nauczyciela szukałam przez wiele lat. David jest osobą niezwykle charyzmatyczną, inteligentną, z bardzo profesjonalnym podejściem do tego co robi i przepięknym akcentem.
Polecam!
Iwona

avatar
Borysek28
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2022

Profesjonalny, inteligentny nauczyciel z pasją. Jestem bardzo wdzięczny Davidowi za kilkanaście miesięcy nauki, gdzie ze słabego B2 wskoczyłem na poziom do zdania CPE.
Polecam.

avatar
Adrian Zaremba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2022

Miałem w swoim życiu przyjemność oraz nieprzyjemność bycia uczniem wielu nauczycieli angielskiego. Mając bardzo bogate porównanie nie pozostaje mi nic innego jak tylko polecać Davida przyjaciołom i rodzinie.
Człowiek z pasją i wielką cierpliwością.
David idealnie dostosował program nauczania pod moją osobę i cele. Jestem z natury osobą nieśmiałą oraz niepewną swoich umiejętności językowych. David dał mi na początku komfort pozostania bardziej pasywnym (podziwiam jego umiejętności retoryczne, wiedzę oraz cierpliwość do takich przypadków jak mój), aby z czasem, widząc mój progres, stymulować rozmowy dając mi coraz szersze pole do rozmowy i wyrażania swoich myśli. Dodatkowym plusem, w moim przypadku, jest bardzo szeroka i głęboka wiedza Davida na tematy biznesowe oraz stricte IT.
Adrian.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2021

Miałam angielski z Davidem dwa lata może dłużej. Polecam go z całego serca! :) Był pierwszą osobą, którą skontaktowałam na e-korepetycje i to był strzał w dziesiątkę. Kiedy zaczynaliśmy lekcje było słabo, potrzebowałam płynnie mówić po angielsku ze względów zawodowych ale też i dla samej siebie. Na początku wstydziłam się tego, że nie jestem w stanie dobrze mówić, ale David zawsze dbał o komfort lekcji. Ma ogromną wiedzę, można z nim porozmawiać na wiele tematów, jest niezwykle pomocny. Kiedy potrzebowałam zintensyfikować lekcje, zgodził się, kiedy potrzebowałam dodatkowych lekcji przed ważnym spotkaniem, czy rozmową o pracę też nie było problemu, lekcje bardziej na luzie – proszę bardzo :) Jak chciałam dodatkowe książki, żeby poćwiczyć rzeczy, które mi słabo szły, zawsze coś miał w zanadrzu. Sprawił, że naprawdę chciało mi się uczyć angielskiego bez wymówek i efekty przyszły. Efekty, które bardzo dużo zmieniły w moim życiu prywatnym jak i zawodowym! Lekcje zakończyły się ze względu na zmiany, które mnie na tamten moment bardzo absorbowały i lekcje się rozpłynęły(ale tylko dlatego, ze w domu mogłam mówić codziennie po angielsku). Kiedy ktoś mnie pyta jak się nauczyłam płynnie mówić po angielsku, zawsze opowiadam historie z Davidem. Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam poznać Davida i za nasze lekcje! Dziękuję bardzo!

avatar
Staszek Sz.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2021

Uczę się pod okiem Davida już 3 lata. Od pewnego czasu głównie na podtrzymanie mojego poziomu C1/2. Bez zawahania stwierdzę, że są to 3 najbardziej efektywne lata nauki w moim życiu. Najpierw przygotowanie do CAE w 6 miesięcy ze słabego poziomu B2. Później, w fajnej atmosferze wprowadzenie mnie w tajniki brytyjskiego angielskiego z ulic.
Profesjonalizm, dokładność i akcent Davida, który przenosi mnie do mojego kochanego Peaky Blinders.
Dziękuję i polecam.

avatar
Julia W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2021

Pozytywne opinie przekonały mnie do podjęcia zajęć z Davidem. Lepiej trafić nie mogłam. Profesjonalizm, serdeczność, wyrozumienie i ten oryginalny, jakże na szczęście inny od polskiego, styl prowadzenia zajęć.
Zależało mi na języku w tematyce business i IT - David idealnie dopasował zajęcia pod moje oczekiwania.
Dziękuję i polecam :-):-)

avatar
AdaNow
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2021

Higly recommended!
From A2 to B2 in 8 months.
Thank you mate!
Adam.

avatar
Tomek Majkowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2021

Zawdzięczam Davidowi nie tylko świetne przygotowanie mnie do wyzwań w używaniu języka w mojej branży IT, ale również a może przedewszystkim przełamanie strachu i nieśmiałości w używaniu tego języka.
Polecam.
TM

avatar
Reszka1986
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2021

Współpracuję z Davidem już od ponad roku i żałuję tylko jednego - że nie trafiłam do niego wcześniej.
Native speaker z bogatym doświadczeniem i profesjonalnym podejściem. Jako przedsiębiorca świetnie wchodzi w tematy business english, na czym bardzo mi zależało.
I ten akcent - po latach kaleczenia wymowy przy współpracy z polskimi nauczycielami nareszcie mogłam popracować nad tym elementem.
Polecam z całego serca!

avatar
Janusz Kołodziejski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2021

Bardzo profesjonalny i niezwykle pozytywny nauczyciel.
Słucha się p. Davida z przyjemnością. Piękny akcent.
Precyzyjnie wskazał i poprawiliśmy moje braki i problemy.
Polecam serdecznie.

avatar
Patrycja Latoszewska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2021

Od kilkunastu miesięcy z przyjemnością uczęszczam na zajęcia z Davidem. Pomijając cały aspekt tego jak profesjonalnie i z pasją podchodzi do tego co robi, David jest również bardzo sympatycznym i inteligentnym facetem. Nauczyciel i psycholog w jednym :D Polecam z całego serca!

avatar
Maciek Kostrzyń
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2019

Razem z siostrą i bratem chcieliśmy podszkolić angielski pod kątem pracy w IT w Wielkiej Brytanii. Kilka miesięcy z Davidem i jesteśmy zachwyceni. Nie sądziłem, że nauka z nativem robi taką różnicę.
Dziękuję i polecam!

avatar
Kasia Z.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2019

Bardzo rzeczowe przygotowanie do egzaminu. A wszystko w miłej atmosferze :-)
Polecam!

avatar
Tomek Góra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2019

Davida mogę polecić z dwóch powodów: człowiek oddany temu co robi, dzięki czemu zdałem IELTS i w przyszłym roku wyjeżdżam do Anglii! I po drugie - niezwykle interesujący człowiek, który potrafi słuchać (a przy tym bezlitośnie wyłapywać błędy językowe :P).
Polecam!

avatar
Adam B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2019

Miałem rok na przeskoczenie z zardzewiałego B1 na solidne C1, co było związane z fuzją firmy i szansą na spory awans. Pierwszego pół roku zmarnowałem na dwóch „nauczycieli/coachów”, którzy mieli do mnie podejście jakbym był kolejnym nastolatkiem z ich szkoły.
Z polecenia pracownika trafiłem do Davida. Pierwsze zajęcia i nie mogłem uwierzyć... całkowicie inne podejście do problemu. Niebywały nacisk na konwersacje, analiza moich błędów, stopniowe naprawianie mojej gramatyki (nareszcie opanowałem w mowie Conditionals i Past Perfect).
Poleciłem moim przyjaciołom i polecam każdemu.
Pozdrawiam,
Adam.

avatar
Roman Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2019

Polecam Pana Davida z całego serca. Pełen profesjonalizm, oddanie temu co robi oraz bardzo indywidualne podejście - żona oraz ja mieliśmy różne problemy w kwestii używania języka, a Pan David świetnie do tego podszedł, wszystko poprawiając w zaskakująco krótkim czasie.
Z mojego punktu widzenia dużym plusem jest również bardzo duże doświadczenie Pana Davida jako przedsiębiorcy - dzięki czemu fajnie poćwiczyłem Business English.
Dziękuję!

avatar
Maurycy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2019

Zgłosiłem się do Davida z polecenia brata. Moim celem było przygotowanie się do egzaminów CAE oraz CPE i przygotowanie pod pracę w międzynarodowym zespole IT. Mówiąc krótko, gdyby nie pomoc ze strony Davida to nie byłbym tutaj gdzie teraz jestem. Profesjonalista z ogromną pasją w tym co robi pomógł mi przejść kolejno przez te wszystkie etapy. Polecam :-)
Maurycy.

avatar
Tomasz Z.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2019

Od dłuższego czasu mam przyjemność uczestniczenia w zajęciach/konwersacjach online z Davidem. Zawsze świetnie przygotowany, z profesjonalnym podejściem i daleko idącą wyrozumiałością. Szczególnie doceniam wiedzę i język biznesowy Davida, dzięki czemu lepiej odnajduję się w pracy. Dziękuję i polecam!

avatar
Anna Warwas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2018

Pierwszy raz w życiu wystawiam komentarz, ale po kilku miesiącach zajęć z Panem Davidem obiecałam sobie to zrobić. Profesjonalista przez duże P i bardzo pozytywny, ambitny człowiek. Jestem osobą starszą, która po wielu latach przykrych doświadczeń ze szkołami językowymi zwątpiła w możliwość rozmowy w języku angielskim.
Już po pierwszym spotkaniu z Panem Davidem zauważyłam różnice - sposób w jaki Pan David tłumaczył moje błędy i umiejetność z jaką je wychwytywał były całkowicie nowym, wysokim standardem.
Panie Davidzie, w imieniu moim i przyszłego zięcia (Anglika) bardzo dziękuję!
Pozdrawiam,
Anna.

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Pan Dawid pomaga mi w zdaniu egzaminu językowego. Zajęcia super prowadzone, zawsze jest na czas, odpowiada na każde pytanie. No i do tego rozmowa pełne 60 minut odbywa się po angielsku. Lepiej nie mogłem trafić, polecam każdemu chcącemu się przygotować do matury/ egzaminu, czy też chcącemu podwyższyć swoją znajomość angielskiego! :)

avatar
Marta R.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2018

Najlepszy nauczyciel angielskiego z jakim mam przyjemność mieć zajęcia.
David naucza z pasją co widać od pierwszego spotkania wręcz zaraża pozytywnym nastawieniem.
Jego zapał, mądrość i pozytywna energia ogromnie motywują do nauki. Każde zajęcia są perfekcyjnie zorganizowane. Ogromnym plusem jest możliwość ciągłego kontaktu.
Gdyby istniał ranking na najlepszego nauczyciela angielskiego to David
bez wątpienia zająłby pierwsze miejsce (u mnie zajmuje) :) Serdecznie polecam :)

avatar
Ania M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2018

Po kilku miesiącach zajęć z Panem Davidem zrozumiałam słowa mojej siostry mieszkającej na Zachodzie - „Tutaj tylko native speakerzy uczą języków obcych”. Po latach doświadczeń z kursami i polskimi nauczycielami zostałam onieśmielona tym jak Pan David czuje, a wręcz żyje tym językiem. Wyleczył tez moje „kalectwa” językowe popełniane przez lata, których nie byłam świadoma (i moi byli lektorzy najwidoczniej również).
Jestem osobą płynnie mówiącą w języku, a wciąż nauczyłam się wiele - szczególnie w kwestii „nowoczesnego angielskiego”, porzucając ten „książkowy angielski”.
Mieszanka (czarującego) brytyjskiego-angielskiego z profesjonalnym podejściem.
Panie Davidzie - dziękuję po stokroć!

avatar
Aśka ze Skype
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2017

Ponad fantastycznie!!! Miałam wielu nauczycieli angielskiego, czyli spore, a rozczarowujące doświadczenia są już za mną. Przestałam wierzyć, że uda się spotkać kogoś, kto naprawdę lubi to, co robi. Tym bardziej, że uczenie języka wymaga niezwykłej cierpliwości i piekielnej wręcz tolerancji. Nagle okazało się, że trafiłam na kogoś, kto kocha uczyć, bawi się językiem, jest błyskotliwy, świadomy i potrafi się śmiać. Nagle to, co było nie do przejścia, czego nie lubiłam, stało się ogromnie sympatyczne. Każda lekcja to naprawdę twórcze, motywujące i wyczekane doświadczenie doświadczenie. Jedyne, czego ogromnie żałuję – że nie mówię na tyle biegle, by nasza konwersacja płynęła ze swadą. Ale, wszystko przede mną. Na razie David wspina się na wyżyny tolerancji, wysłuchując mojego straszliwego angielskiego. Nie macie nawet pojęcia, jak bardzo jest odporny!  Jak napisałam – nie da się trafić lepiej. Jeśli ktoś twierdzi coś innego, na pewno nie miał lekcji z Davidem.

avatar
Piotrek z Będzina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2017

Perfekcja pod każdym względem. Widza, przygotowanie, podejście do ucznia. Rozmowa ze strony Davida to mistrzostwo pod każdym względem (szybkość, płynność, akcent). Lektor z najwyższej półki, bardzo mnie zmotywował do nauki. Nauczył mnie słownictwa ze słuchu, co nie udało się jeszcze nikomu.
Każda lekcja z Davidem to bezpośredni kontakt z ojczystym językiem brytyjskim dzięki czemu jest ona na bardzo wysokim poziomie. Ja osobiście po każdej lekcji potrzebuję kilkudziesięciu minut aby porozumiewać się w języku polskim.

avatar
Adam M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2017

Z Davidem miałem zajęcia przez prawie 2 lata. Takiego postępu jak z nim nie uczyniłem z żadnym innym nativem. Dziś potrafię rozmawiać z klientami zagranicznymi, choć jeszcze rok temu nie mogłem się płynnie wysłowić.

avatar
Anna Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2016

Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy (pierwszy nauczyciel w moim życiu z tak bogatym słownictwem, pracujący bez użycia słownika i z pięknym akcentem), profesjonalizmu (rezerwacja zajęć przez kalendarz online, zajęcia odbywają się regularnie) oraz poświęcenia (Pan David regularnie wspierał mnie poradami w zakresie angielskiego w biznesie, zaopatrywał w spersonalizowane materiały) jakie reprezentuje Pan David. Byłam z polecenia przyjaciółki i sama bardzo polecam.

avatar
Monika Ryś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2016

Jestem właśnie po pierwszych zajęciach z Davidem - zauroczona i zachwycona sposobem w jaki prowadzi zajęcia, jego energią oraz osobowością :-) Nareszcie, po wielu latach, znalazłam kogoś komu nauczanie sprawia taką przyjemność i vice versa :-) Akcent - przepiękny... Polecam z całego serca!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2016

Perfekcyjnie !!! Pod każdym względem. Podejścia, wiedzy, atmosfery, przygotowania. Idealnie !
Pierwszy raz po 20 latach spotkałam kogoś z tak dobrym podejściem , niesamowitą wiedzą, zaangażowaniem i świetnym przygotowaniem.
Kogoś kto nie zanudza a narzuca fantastyczne tempo , lekcje upływają w błyskawicznym tempie , w świetnej atmosferze i z ogromnym poczuciem satysfakcji. Podnosząca cały czas wysoko poprzeczka niezwykle motywuje a pozytywne nastawienie i wielka motywacja - mega dopingują. Po kilku miesiącach nie czuje już stresu przed mówieniem, zrobiłam ogromne postępy.
Jestem bardzo wymagająca - tutaj w pełni usatysfakcjonowana a nawet muszę przyznać , że zajęcia i sam nauczyciel przeszły moje najśmielsze oczekiwania.
Polecam serdecznie.

avatar
Purpurowy :-)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2016

Po kilku latach ciągłych rozczarowań kolejnymi nauczycielami trafiłem w końcu na Pana Davida i z perspektywy kilku miesięcy widzę, że jest to w końcu właściwa osoba :-) Całkowicie inne, oryginalne, i nareszcie efektywne nauczanie, które sprawia wiele radości. 8 miesięcy, a ja z poziomu A2 przeskoczyłem na B2 :-) To co zrobiło na mnie wrażenie to, że jest to pierwszy nauczyciel, który nie siedzi ze słownikiem, Pan David jest jak maszyna, ja pytam, a on od razu wie :-D Co więcej, zachwycająca osobowość sama w sobie, człowiek o szerokich zainteresowaniach i doświadczeniach, przyjemnie się rozmawia z takim człowiekiem.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2016

Bardzo polecam. Miałem przyjemność skorzystać z korepetycji u Davida tuż przed rozmową kwalifikacyjną. Po kilku rozmowach przez skype nie miałem już obaw przed rozmową kwalifikacyjną po angielsku.

avatar
AgMa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2015

Jestem niezmiernie szczesliwa, ze udalo mi sie poznac i zostac uczennica Davida. Juz od pierwszych minut zakochalam sie w akcencie - czulam sie jakbym ogladala film :D Cierpliwosc, uwaznosc na moje bledy, wiele dobrych rad dotyczacych nauki, praca nad kazdym elementem mojego jezyka - to wszystko sprawilo, ze za kazdym razem z wielka checia jade na kolejne zajecia z Davidem. Pozdrawiam !

avatar
Ania Materna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2015

Po wielu latach uczęszczania na różne kursy i prywatne zajęcia w końcu, z polecenia koleżanki, trafiłam na Pana Davida - i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa! Ponad pół roku nauki, a mój język zmienił się nie do poznania :-)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2015

Super

avatar
Gienek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2014

Profesjonalne, szybkie i przyjemne przygotowanie mnie przez Davida do CAE oraz mojej siostry do matury - dziękujemy :-) Czysta przyjemność posłuchać na żywo czystego angielskiego akcentu :-)

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2013

Daję bardzo wielkiego plusa. Będąc przekonana, że nigdy nie pojmę tego języka i moja matura na tym ucierpi Pan David sprawił, że w ciągu kilku miesięcy nauczyłam się fajnie posługiwać angielskim i zdałam maturę ze świetnym wynikiem. Dziękuję. Pozdrawiam, Ula.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2013

Szczerze polecam Pana Davida - myślałam, że nigdy nie opanuję języka angielskiego, a jednak w tym przypadku przyszło to z taką łatwością :) Dziękuję i pozdrawiam.

avatar
Radek z Czech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2011

Panie Davidzie, melduję wykonanie zadania :D Ustna zdana na 100% !!! WIELKIE DZIĘKI !!!!

avatar
Marika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2010

David jest świetnym nauczycielem. Jeszcze nigdy nie uczyłam się j.angielskiego z taką przyjemnością! Jak najbardziej polecam :)

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2010

Na lepszego korepetytora mój syn chyba nie mógł trafić:) Naprawdę polecam Pana Davida, zwłaszcza, że ma bardzo dobry kontakt z dziećmi i lekcje przez niego prowadzone są na najwyższym poziomie, a nauka angielskiego nie jest przykrym obowiązkiem, ale świetną zabawą!

avatar
Dominik Wolski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2010

Dziękuję za skuteczne przygotowanie syna do matury i egzaminów :-) Polecam :-)

avatar
Mariusz Marecki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2009

byłem w szoku, że w ciągu roku mój angielski tak bardzo się zmienił, w bardzo pozytywnym sensie :) nareszcie mój angielski nie jest już dukaniem :) dziękuję :)

avatar
theseeker
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2009

Powiem tak prowadziłem konwersacje już z wieloma korepetytorami ale to w jaki sposob rozmawia sie z Davidem to sama przyjemnosc. wiec polecam zeby choc na ta godzinke znalezc sie w brytyjskim swiecie.

avatar
Willakola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2009

Nauka z Davidem warta każdych pieniędzy... To za co jestem jemu wdzięczna szczególnie to to że zdałam nareszcie egzaminy z angielskiego i to na najwyższym poziomie... Także również polecam;)

avatar
Kuba z Będzina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2009

Polecam, szczególnie za wspomniany już brytyjski akcent i umiejętność przekazywania wiedzy.

avatar
Tomek W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2009

Świetny korepetytor, a dzięki jego typowemu brytyjskiemu akcentowi można go słuchać godzinami :D Szczerze polecam !!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.