Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Będzin
Jaworzno
Katowice
Warszawa
Wrocław
Gdańsk
Faktura VAT

David Moritz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/539 opinii
Dla użytkownika David Moritz

O mnie

Witaj,

jestem osobą dwujęzyczną (urodzony, wychowany i wykształcony w UK, aktualnie mieszkający w Polsce). Nauczanie języka jest jedną z moich pasji, tuż przy podróżowaniu, motoryzacji, nowych technologiach oraz życiu społeczeństw.

Oferuję naukę języka angielskiego od zupełnych podstaw po najbardziej zaawansowane poziomy (od przedszkola do doktora). Moim zadaniem i celem, oprócz samego przekazania wiedzy, jest zmotywowanie mojego podopiecznego, pokazanie mu piękna i zalet płynnego posługiwania się językiem. Jako egzaminator na brytyjskich egzaminach językowych chętnie przygotuję Cię do każdego z nich (FCE, CAE, CPE, etc.).

Również przygotowania do polskiej matury na poziomie rozszerzonym oraz podstawowym.

W przypadku pytań, w celu umówienia się na lekcje proszę pisać lub dzwonić.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 39
avatar
AdaNow
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2021

Higly recommended!
From A2 to B2 in 8 months.
Thank you mate!
Adam.

avatar
Tomek Majkowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2021

Zawdzięczam Davidowi nie tylko świetne przygotowanie mnie do wyzwań w używaniu języka w mojej branży IT, ale również a może przedewszystkim przełamanie strachu i nieśmiałości w używaniu tego języka.
Polecam.
TM

avatar
Reszka1986
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2021

Współpracuję z Davidem już od ponad roku i żałuję tylko jednego - że nie trafiłam do niego wcześniej.
Native speaker z bogatym doświadczeniem i profesjonalnym podejściem. Jako przedsiębiorca świetnie wchodzi w tematy business english, na czym bardzo mi zależało.
I ten akcent - po latach kaleczenia wymowy przy współpracy z polskimi nauczycielami nareszcie mogłam popracować nad tym elementem.
Polecam z całego serca!

avatar
Janusz Kołodziejski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2021

Bardzo profesjonalny i niezwykle pozytywny nauczyciel.
Słucha się p. Davida z przyjemnością. Piękny akcent.
Precyzyjnie wskazał i poprawiliśmy moje braki i problemy.
Polecam serdecznie.

avatar
Patrycja Latoszewska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2021

Od kilkunastu miesięcy z przyjemnością uczęszczam na zajęcia z Davidem. Pomijając cały aspekt tego jak profesjonalnie i z pasją podchodzi do tego co robi, David jest również bardzo sympatycznym i inteligentnym facetem. Nauczyciel i psycholog w jednym :D Polecam z całego serca!

avatar
Maciek Kostrzyń
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2019

Razem z siostrą i bratem chcieliśmy podszkolić angielski pod kątem pracy w IT w Wielkiej Brytanii. Kilka miesięcy z Davidem i jesteśmy zachwyceni. Nie sądziłem, że nauka z nativem robi taką różnicę.
Dziękuję i polecam!

avatar
Kasia Z.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2019

Bardzo rzeczowe przygotowanie do egzaminu. A wszystko w miłej atmosferze :-)
Polecam!

avatar
Tomek Góra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2019

Davida mogę polecić z dwóch powodów: człowiek oddany temu co robi, dzięki czemu zdałem IELTS i w przyszłym roku wyjeżdżam do Anglii! I po drugie - niezwykle interesujący człowiek, który potrafi słuchać (a przy tym bezlitośnie wyłapywać błędy językowe :P).
Polecam!

avatar
Adam B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2019

Miałem rok na przeskoczenie z zardzewiałego B1 na solidne C1, co było związane z fuzją firmy i szansą na spory awans. Pierwszego pół roku zmarnowałem na dwóch „nauczycieli/coachów”, którzy mieli do mnie podejście jakbym był kolejnym nastolatkiem z ich szkoły.
Z polecenia pracownika trafiłem do Davida. Pierwsze zajęcia i nie mogłem uwierzyć... całkowicie inne podejście do problemu. Niebywały nacisk na konwersacje, analiza moich błędów, stopniowe naprawianie mojej gramatyki (nareszcie opanowałem w mowie Conditionals i Past Perfect).
Poleciłem moim przyjaciołom i polecam każdemu.
Pozdrawiam,
Adam.

avatar
Roman Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2019

Polecam Pana Davida z całego serca. Pełen profesjonalizm, oddanie temu co robi oraz bardzo indywidualne podejście - żona oraz ja mieliśmy różne problemy w kwestii używania języka, a Pan David świetnie do tego podszedł, wszystko poprawiając w zaskakująco krótkim czasie.
Z mojego punktu widzenia dużym plusem jest również bardzo duże doświadczenie Pana Davida jako przedsiębiorcy - dzięki czemu fajnie poćwiczyłem Business English.
Dziękuję!

avatar
Maurycy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2019

Zgłosiłem się do Davida z polecenia brata. Moim celem było przygotowanie się do egzaminów CAE oraz CPE i przygotowanie pod pracę w międzynarodowym zespole IT. Mówiąc krótko, gdyby nie pomoc ze strony Davida to nie byłbym tutaj gdzie teraz jestem. Profesjonalista z ogromną pasją w tym co robi pomógł mi przejść kolejno przez te wszystkie etapy. Polecam :-)
Maurycy.

avatar
Tomasz Z.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2019

Od dłuższego czasu mam przyjemność uczestniczenia w zajęciach/konwersacjach online z Davidem. Zawsze świetnie przygotowany, z profesjonalnym podejściem i daleko idącą wyrozumiałością. Szczególnie doceniam wiedzę i język biznesowy Davida, dzięki czemu lepiej odnajduję się w pracy. Dziękuję i polecam!

avatar
Anna Warwas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2018

Pierwszy raz w życiu wystawiam komentarz, ale po kilku miesiącach zajęć z Panem Davidem obiecałam sobie to zrobić. Profesjonalista przez duże P i bardzo pozytywny, ambitny człowiek. Jestem osobą starszą, która po wielu latach przykrych doświadczeń ze szkołami językowymi zwątpiła w możliwość rozmowy w języku angielskim.
Już po pierwszym spotkaniu z Panem Davidem zauważyłam różnice - sposób w jaki Pan David tłumaczył moje błędy i umiejetność z jaką je wychwytywał były całkowicie nowym, wysokim standardem.
Panie Davidzie, w imieniu moim i przyszłego zięcia (Anglika) bardzo dziękuję!
Pozdrawiam,
Anna.

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Pan Dawid pomaga mi w zdaniu egzaminu językowego. Zajęcia super prowadzone, zawsze jest na czas, odpowiada na każde pytanie. No i do tego rozmowa pełne 60 minut odbywa się po angielsku. Lepiej nie mogłem trafić, polecam każdemu chcącemu się przygotować do matury/ egzaminu, czy też chcącemu podwyższyć swoją znajomość angielskiego! :)

avatar
Marta R.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2018

Najlepszy nauczyciel angielskiego z jakim mam przyjemność mieć zajęcia.
David naucza z pasją co widać od pierwszego spotkania wręcz zaraża pozytywnym nastawieniem.
Jego zapał, mądrość i pozytywna energia ogromnie motywują do nauki. Każde zajęcia są perfekcyjnie zorganizowane. Ogromnym plusem jest możliwość ciągłego kontaktu.
Gdyby istniał ranking na najlepszego nauczyciela angielskiego to David
bez wątpienia zająłby pierwsze miejsce (u mnie zajmuje) :) Serdecznie polecam :)

avatar
Ania M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2018

Po kilku miesiącach zajęć z Panem Davidem zrozumiałam słowa mojej siostry mieszkającej na Zachodzie - „Tutaj tylko native speakerzy uczą języków obcych”. Po latach doświadczeń z kursami i polskimi nauczycielami zostałam onieśmielona tym jak Pan David czuje, a wręcz żyje tym językiem. Wyleczył tez moje „kalectwa” językowe popełniane przez lata, których nie byłam świadoma (i moi byli lektorzy najwidoczniej również).
Jestem osobą płynnie mówiącą w języku, a wciąż nauczyłam się wiele - szczególnie w kwestii „nowoczesnego angielskiego”, porzucając ten „książkowy angielski”.
Mieszanka (czarującego) brytyjskiego-angielskiego z profesjonalnym podejściem.
Panie Davidzie - dziękuję po stokroć!

avatar
Aśka ze Skype
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2017

Ponad fantastycznie!!! Miałam wielu nauczycieli angielskiego, czyli spore, a rozczarowujące doświadczenia są już za mną. Przestałam wierzyć, że uda się spotkać kogoś, kto naprawdę lubi to, co robi. Tym bardziej, że uczenie języka wymaga niezwykłej cierpliwości i piekielnej wręcz tolerancji. Nagle okazało się, że trafiłam na kogoś, kto kocha uczyć, bawi się językiem, jest błyskotliwy, świadomy i potrafi się śmiać. Nagle to, co było nie do przejścia, czego nie lubiłam, stało się ogromnie sympatyczne. Każda lekcja to naprawdę twórcze, motywujące i wyczekane doświadczenie doświadczenie. Jedyne, czego ogromnie żałuję – że nie mówię na tyle biegle, by nasza konwersacja płynęła ze swadą. Ale, wszystko przede mną. Na razie David wspina się na wyżyny tolerancji, wysłuchując mojego straszliwego angielskiego. Nie macie nawet pojęcia, jak bardzo jest odporny!  Jak napisałam – nie da się trafić lepiej. Jeśli ktoś twierdzi coś innego, na pewno nie miał lekcji z Davidem.

avatar
Piotrek z Będzina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2017

Perfekcja pod każdym względem. Widza, przygotowanie, podejście do ucznia. Rozmowa ze strony Davida to mistrzostwo pod każdym względem (szybkość, płynność, akcent). Lektor z najwyższej półki, bardzo mnie zmotywował do nauki. Nauczył mnie słownictwa ze słuchu, co nie udało się jeszcze nikomu.
Każda lekcja z Davidem to bezpośredni kontakt z ojczystym językiem brytyjskim dzięki czemu jest ona na bardzo wysokim poziomie. Ja osobiście po każdej lekcji potrzebuję kilkudziesięciu minut aby porozumiewać się w języku polskim.

avatar
Adam M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2017

Z Davidem miałem zajęcia przez prawie 2 lata. Takiego postępu jak z nim nie uczyniłem z żadnym innym nativem. Dziś potrafię rozmawiać z klientami zagranicznymi, choć jeszcze rok temu nie mogłem się płynnie wysłowić.

avatar
Anna Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2016

Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy (pierwszy nauczyciel w moim życiu z tak bogatym słownictwem, pracujący bez użycia słownika i z pięknym akcentem), profesjonalizmu (rezerwacja zajęć przez kalendarz online, zajęcia odbywają się regularnie) oraz poświęcenia (Pan David regularnie wspierał mnie poradami w zakresie angielskiego w biznesie, zaopatrywał w spersonalizowane materiały) jakie reprezentuje Pan David. Byłam z polecenia przyjaciółki i sama bardzo polecam.

avatar
Monika Ryś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2016

Jestem właśnie po pierwszych zajęciach z Davidem - zauroczona i zachwycona sposobem w jaki prowadzi zajęcia, jego energią oraz osobowością :-) Nareszcie, po wielu latach, znalazłam kogoś komu nauczanie sprawia taką przyjemność i vice versa :-) Akcent - przepiękny... Polecam z całego serca!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2016

Perfekcyjnie !!! Pod każdym względem. Podejścia, wiedzy, atmosfery, przygotowania. Idealnie !
Pierwszy raz po 20 latach spotkałam kogoś z tak dobrym podejściem , niesamowitą wiedzą, zaangażowaniem i świetnym przygotowaniem.
Kogoś kto nie zanudza a narzuca fantastyczne tempo , lekcje upływają w błyskawicznym tempie , w świetnej atmosferze i z ogromnym poczuciem satysfakcji. Podnosząca cały czas wysoko poprzeczka niezwykle motywuje a pozytywne nastawienie i wielka motywacja - mega dopingują. Po kilku miesiącach nie czuje już stresu przed mówieniem, zrobiłam ogromne postępy.
Jestem bardzo wymagająca - tutaj w pełni usatysfakcjonowana a nawet muszę przyznać , że zajęcia i sam nauczyciel przeszły moje najśmielsze oczekiwania.
Polecam serdecznie.

avatar
Purpurowy :-)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2016

Po kilku latach ciągłych rozczarowań kolejnymi nauczycielami trafiłem w końcu na Pana Davida i z perspektywy kilku miesięcy widzę, że jest to w końcu właściwa osoba :-) Całkowicie inne, oryginalne, i nareszcie efektywne nauczanie, które sprawia wiele radości. 8 miesięcy, a ja z poziomu A2 przeskoczyłem na B2 :-) To co zrobiło na mnie wrażenie to, że jest to pierwszy nauczyciel, który nie siedzi ze słownikiem, Pan David jest jak maszyna, ja pytam, a on od razu wie :-D Co więcej, zachwycająca osobowość sama w sobie, człowiek o szerokich zainteresowaniach i doświadczeniach, przyjemnie się rozmawia z takim człowiekiem.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2016

Bardzo polecam. Miałem przyjemność skorzystać z korepetycji u Davida tuż przed rozmową kwalifikacyjną. Po kilku rozmowach przez skype nie miałem już obaw przed rozmową kwalifikacyjną po angielsku.

avatar
AgMa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2015

Jestem niezmiernie szczesliwa, ze udalo mi sie poznac i zostac uczennica Davida. Juz od pierwszych minut zakochalam sie w akcencie - czulam sie jakbym ogladala film :D Cierpliwosc, uwaznosc na moje bledy, wiele dobrych rad dotyczacych nauki, praca nad kazdym elementem mojego jezyka - to wszystko sprawilo, ze za kazdym razem z wielka checia jade na kolejne zajecia z Davidem. Pozdrawiam !

avatar
Ania Materna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2015

Po wielu latach uczęszczania na różne kursy i prywatne zajęcia w końcu, z polecenia koleżanki, trafiłam na Pana Davida - i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa! Ponad pół roku nauki, a mój język zmienił się nie do poznania :-)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2015

Super

avatar
Gienek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2014

Profesjonalne, szybkie i przyjemne przygotowanie mnie przez Davida do CAE oraz mojej siostry do matury - dziękujemy :-) Czysta przyjemność posłuchać na żywo czystego angielskiego akcentu :-)

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2013

Daję bardzo wielkiego plusa. Będąc przekonana, że nigdy nie pojmę tego języka i moja matura na tym ucierpi Pan David sprawił, że w ciągu kilku miesięcy nauczyłam się fajnie posługiwać angielskim i zdałam maturę ze świetnym wynikiem. Dziękuję. Pozdrawiam, Ula.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2013

Szczerze polecam Pana Davida - myślałam, że nigdy nie opanuję języka angielskiego, a jednak w tym przypadku przyszło to z taką łatwością :) Dziękuję i pozdrawiam.

avatar
Radek z Czech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2011

Panie Davidzie, melduję wykonanie zadania :D Ustna zdana na 100% !!! WIELKIE DZIĘKI !!!!

avatar
Marika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2010

David jest świetnym nauczycielem. Jeszcze nigdy nie uczyłam się j.angielskiego z taką przyjemnością! Jak najbardziej polecam :)

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2010

Na lepszego korepetytora mój syn chyba nie mógł trafić:) Naprawdę polecam Pana Davida, zwłaszcza, że ma bardzo dobry kontakt z dziećmi i lekcje przez niego prowadzone są na najwyższym poziomie, a nauka angielskiego nie jest przykrym obowiązkiem, ale świetną zabawą!

avatar
Dominik Wolski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2010

Dziękuję za skuteczne przygotowanie syna do matury i egzaminów :-) Polecam :-)

avatar
Mariusz Marecki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2009

byłem w szoku, że w ciągu roku mój angielski tak bardzo się zmienił, w bardzo pozytywnym sensie :) nareszcie mój angielski nie jest już dukaniem :) dziękuję :)

avatar
theseeker
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2009

Powiem tak prowadziłem konwersacje już z wieloma korepetytorami ale to w jaki sposob rozmawia sie z Davidem to sama przyjemnosc. wiec polecam zeby choc na ta godzinke znalezc sie w brytyjskim swiecie.

avatar
Willakola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2009

Nauka z Davidem warta każdych pieniędzy... To za co jestem jemu wdzięczna szczególnie to to że zdałam nareszcie egzaminy z angielskiego i to na najwyższym poziomie... Także również polecam;)

avatar
Kuba z Będzina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2009

Polecam, szczególnie za wspomniany już brytyjski akcent i umiejętność przekazywania wiedzy.

avatar
Tomek W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2009

Świetny korepetytor, a dzięki jego typowemu brytyjskiemu akcentowi można go słuchać godzinami :D Szczerze polecam !!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.